Free Shipping on European Union orders over €50! Delivery takes 5-7 working days.

Privatumo politika

Atnaujinta: 2021 m. rugpjūčio 4 d.

Šioje Privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros, susijusios su Jūsų informacijos, gaunamos Jums naudojantis Paslauga, rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, ir pateikiama informacija apie Jūsų teises į privatumą ir kaip Jus saugo įstatymai.

Mes naudojame Jūsų Asmens duomenis Paslaugai teikti ir tobulinti. Naudodamiesi Paslauga Jūs sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią Privatumo politiką.

Aiškinimas ir apibrėžtys

Aiškinimas

Žodžiai, rašomi iš didžiosios raidės, turi toliau apibrėžtas reikšmes. Toliau pateikiamos sąvokos turi tas pačias reikšmes, nepriklausimai nuo to, ar jos pateikiamos vienaskaita ar daugiskaita.

Apibrėžtys

Šioje Privatumo politikoje:

 • Paskyra reiškia unikalią paskyrą, sukurtą tam, kad galėtumėte pasiekti mūsų Paslaugą arba jos dalis;
 • Bendrovė (šiame susitarime – „Bendrovė“, „mes“, „mums“ ar „mūsų“) reiškia BIO IDEA Sp. z o.o.;
 • Slapukai reiškia mažus failus, kuriuos Jūsų kompiuteryje, mobiliajame įrenginyje ar bet kuriame kitame įrenginyje patalpina svetainė, kuriuose yra išsami informacija apie Jūsų naršymo toje interneto svetainėje istoriją;
 • Šalis reiškia Lenkiją (Białystok);
 • Įrenginys reiškia bet kokį įrenginį, kuriuo gali būti pasiekiama Paslauga, pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį;
 • Asmens duomenys reiškia bet kokią informaciją, susijusią su identifikuotu arba identifikuojamu asmeniu;
 • Paslauga reiškia Interneto svetainę;
 • Paslaugų teikėjas reiškia bet kurį fizinį ar juridinį asmenį, kuris Bendrovės vardu tvarko duomenis. Paslaugų teikėjas reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė samdo palengvinti Paslaugos teikimą, teikti Paslaugą Bendrovės vardu, teikti su Paslauga susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip Paslauga yra naudojama;
 • Naudojimo duomenys reiškia duomenis, surinktus automatiškai, sugeneruotus naudojant Paslaugą arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė);
 • Interneto svetainė reiškia „Jorus“, prieiga adresu www.jorus.eu;
 • Jūs reiškia asmenį, kuris pasitelkia prieigą prie Paslaugos arba naudojasi Paslauga, arba, kai taikoma, įmonę ar kitą juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo pasitelkia prieigą prie Paslaugos arba naudojasi Paslauga.

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Renkamų duomenų tipai

Asmens duomenys

Naudojantis mūsų Paslauga, galime paprašyti Jūsų pateikti mums tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią būtų galima naudoti norint susisiekti su Jumis arba nustatyti Jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija gali apimti, be kita ko:

 • el. pašto adresą;
 • vardą ir pavardę;
 • telefono numerį;
 • adresą, valstiją, provinciją, pašto kodą, miestą;
 • naudojimo duomenis.
Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai naudojantis Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip Jūsų Įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomi mūsų Paslaugos puslapiai, Jūsų apsilankymo laikas ir data, tuose puslapiuose praleistas laikas, unikalūs įrenginio identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai prisijungiate prie Paslaugos naudodami mobilųjį įrenginį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, be kita ko, Jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipą, Jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, Jūsų mobiliojo įrenginio operacinę sistemą, Jūsų naudojamos mobiliojo interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginio identifikatorius ir kitus diagnostinius duomenis.

Techninius duomenis galime gauti iš analitinių duomenų teikėjų, tokių kaip „Google“, o tapatybės, kontaktinius ir profilio duomenis iš socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip Facebook, Twitter, Instagram ir LinkedIn.

Taip pat galime rinkti informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia, kai naudojatės mūsų Paslauga arba kai naudojatės Paslauga mobiliuoju įrenginiu.

Stebėjimo technologijos ir slapukai

Naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti veiklą mūsų teikiamoje Paslaugoje ir saugoti tam tikrą informaciją. Naudojamos stebėjimo technologijos yra žiniatinklio signalinės priemonės (angl. beacons), žymos (angl. tags) ir programinis kodas (angl. scripts), skirti informacijai rinkti ir sekti bei mūsų Paslaugai tobulinti ir analizuoti. Mūsų naudojamos technologijos gali apimti toliau nurodytas priemones:

 • Slapukai arba naršyklės slapukai. Slapukas – tai mažas failas, patalpintas Jūsų Įrenginyje. Savo naršyklėje galite nurodyti atsisakyti visų slapukų arba pranešti, kai Slapukas yra siunčiamas. Tačiau jei nepriimsite slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Jei nepakoregavote savo naršyklės nustatymų taip, kad ji atsisakytų Slapukų, mūsų Paslauga gali naudoti Slapukus.
 • „Flash“ slapukai. Tam tikros mūsų Paslaugos funkcijos gali naudoti vietinius saugomus objektus (arba „Flash“ slapukus), kad rinktų ir saugotų informaciją apie jūsų preferencijas arba veiklą mūsų Paslaugoje. „Flash“ slapukai valdomi kitais naršyklės nustatymais nei Naršyklės slapukai.
 • Žiniatinklio signalinės priemonės. Tam tikrose mūsų Paslaugos skiltyse ir mūsų el. laiškuose gali būti mažų elektroninių failų, žinomų kaip žiniatinklio signalinės priemonės (taip pat vadinami tinklo duomenų rinkėjais (angl. clear gifs), pikselių žymomis (angl. pixel tags) ir vieno pikselio gif‘ai (angl. single-pixel gifs)), kurie leidžia Bendrovei, pavyzdžiui, skaičiuoti tuose puslapiuose apsilankiusius arba atidariusius el. laišką vartotojus ir kitą susijusią interneto svetainės statistiką (pvz., tam tikros skilties populiarumo fiksavimas ir sistemos bei serverio vientisumo patikrinimas).
  Slapukai gali būti „Nuolatiniai“ (angl. Persistent) arba „Sesijos“ (angl. Session) slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka Jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai atsijungiate nuo interneto, o Sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote interneto naršyklę.

Mes naudojame ir Sesijos, ir Nuolatinius slapukus toliau nurodytais tikslais:

 • Būtinieji slapukai
  Tipas: Sesijos slapukai.
  Administruojama: mūsų.
  Tikslas: šie Slapukai yra būtini norint Jums teikti per Interneto svetainę pasiekiamas paslaugas ir kad galėtumėte naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda atpažinti vartotojus ir užkirsti kelią nesąžiningam vartotojų paskyrų naudojimui. Be šių Slapukų paslaugos, kurių prašėte, negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos Slapukus tik tam, kad suteiktume Jums tas paslaugas.
 • Slapukų politika / Slapukai patvirtinami pasirodžius pranešimui
  Tipas: Nuolatiniai slapukai.
  Administruojama: mūsų.
  Tikslas: šie Slapukai identifikuoja, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu Interneto svetainėje.
 • Funkciniai slapukai
  Tipas: Nuolatiniai slapukai.
  Administruojama: mūsų.
  Tikslas: šie Slapukai mums leidžia įsiminti Jūsų pasirinkimus, kai naudojatės Interneto svetaine, pavyzdžiui, įsiminti prisijungimo duomenis arba kalbos pasirinkimą. Šių Slapukų tikslas – suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą naudojantis Interneto svetaine nereikėtų iš naujo įvesti savo pasirinkimų.
  Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus ir jūsų pasirinkimus dėl slapukų, peržiūrėkite mūsų Slapukų politiką arba mūsų Privatumo politikos slapukų skiltį.

Jūsų Asmens duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti Asmens duomenis toliau nurodytais tikslai:

 • Teikti ir prižiūrėti Paslaugą, įskaitant stebėti mūsų Paslaugos naudojimą.
 • Tvarkyti Jūsų Paskyrą. Tvarkyti Jūsų, kaip Paslaugos vartotojo, registraciją. Jūsų pateikti Asmens duomenys gali suteikti prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kurios yra prieinamos Jums kaip registruotam vartotojui.
 • Vykdyti susitarimą. Parengti, laikytis ir vykdyti produktų, prekių ar paslaugų, kurias įsigijote, pirkimo susitarimą ar bet kokį kitą susitarimą, su mumis sudaromą teikiant Paslaugą.
 • Su Jumis susisiekti. Susisiekti su Jumis el. paštu, telefono skambučiais, SMS arba kitomis lygiavertėmis elektroninio ryšio priemonėmis, pvz., mobiliosios programėlės tiesioginiais pranešimais apie atnaujinimus arba informaciniais pranešimais, susijusiais su funkcijomis, produktais ar sutartinėmis paslaugomis, įskaitant saugos naujinimus, kai tai būtina arba pagrįstai reikalinga jų įgyvendinimui.
 • Teikti Jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrąją informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tuos, kuriuos jau įsigijote ar dėl kurių teiravotės, nebent pasirinkote tokios informacijos negauti.
 • Tvarkyti Jūsų prašymus. Rūpintis Jūsų prašymais mums ir juos tvarkyti.
 • Verslo perdavimui. Mes galime naudoti jūsų informaciją, kad įvertintume arba vykdytume susijungimą, pardavimą, restruktūrizavimą, reorganizavimą, likvidavimą arba kitokį tam tikro ar viso mūsų turto pardavimą ar perdavimą (nesvarbu, ar tęsiant veiklą, ar bankroto, likvidavimo ar panašus proceso metu), kuriame mūsų turimi Asmens duomenys apie mūsų Paslaugos vartotojus yra perduoto turto dalis.
 • Kitais tikslais. Jūsų informaciją galime naudoti kitais tikslais, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymui ir mūsų Paslaugos, produktų, rinkodaros ir jūsų patirties įvertinimui bei tobulinimui.

Mes galime dalytis jūsų asmenine informacija šiais atvejais:

 • Su Paslaugų teikėjais. Mes galime dalytis Jūsų asmenine informacija su Paslaugų teikėjais, kad galėtume stebėti ir analizuoti mūsų Paslaugos naudojimą ir susisiekti su Jumis.
 • Verslo perdavimui. Mes galime dalytis su kita bendrove ar jai perduoti Jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, Bendrovės turto pardavimu, finansavimu ar viso mūsų verslo ar dalies įsigijimu ar derybomis dėl jų.
 • Su Filialais. Galime dalytis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju reikalausime, kad tokie filialai laikytųsi šios Privatumo politikos. Filialai apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas kitas dukterines įmones, jungtinės veiklos partnerius ar kitas įmones, kurias mes kontroliuojame arba kurios yra bendrai su mumis kontroliuojamos.
 • Su verslo partneriais. Mes galime dalytis Jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume Jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.
 • Su kitais vartotojais. Kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate viešose erdvėse su kitais vartotojais, tokią informaciją gali matyti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama už jos ribų.
 • Gavus Jūsų sutikimą. Su Jūsų sutikimu galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją bet kokiais kitais tikslais.

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Bendrovė saugos Jūsų Asmens duomenis tik tiek, kiek tai būtina šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams pasiekti. Mes saugosime ir naudosime Jūsų Asmens duomenis tiek, kiek tai būtina, kad įvykdytume savo teisinius įsipareigojimus (pavyzdžiui, jei privalome saugoti jūsų duomenis, kad laikytumėmės galiojančių įstatymų), spręstume ginčus ir vykdytume savo teisinius susitarimus bei politikas.

Bendrovė taip pat saugos Naudojimo duomenis vidaus analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumui sustiprinti arba mūsų Paslaugos funkcionalumui gerinti, arba mes esame teisiškai įpareigoti šiuos duomenis saugoti ilgesnį laiką.

Jūsų Asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės biuruose ir kitose vietose, kuriose yra duomenų tvarkymo procese dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduota ir saugoma kompiuteriuose, esančiuose už jūsų valstijos, provincijos, šalies ribų ar kitoje jurisdikcijoje, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo Jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su šia Privatumo politika ir tokios informacijos pateikimas reiškia Jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų, kad užtikrintų, jog Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios Privatumo politikos, o Jūsų Asmens duomenys nebus perduoti kitai organizacijai ar šaliai, nebent bus taikomos tinkamos kontrolės priemonės, įskaitant Jūsų duomenų ir kitos asmeninės informacijos saugumą.

Jūsų Asmens duomenų atskleidimas

Verslo sandoriai

Jei Bendrovė dalyvauja susijungime, įsigijime ar parduodant turtą, Jūsų Asmens duomenys gali būti perduoti. Mes informuosime prieš perduodant Jūsų Asmens duomenis ir jiems bus taikoma kita Privatumo politika.

Teisėsauga

Tam tikromis aplinkybėmis Bendrovė gali būti įpareigota atskleisti Jūsų Asmens duomenis, jei to reikalauja teisės aktai arba atsakant į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar valstybinės institucijos) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti Jūsų Asmens duomenis, manydama, kad toks veiksmas yra būtinas siekiant:

 • laikytis teisinių įsipareigojimų;
 • saugoti ir ginti Bendrovės teises ar nuosavybę;
 • užkirsti kelią galimiems su Paslauga susijusiems pažeidimams arba juos ištirti;
 • saugoti asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą;
 • apsisaugoti nuo teisinės atsakomybės.

Jūsų asmens duomenų saugumas

Jūsų Asmens duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 proc. saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones Jūsų Asmens duomenims apsaugoti, negalime garantuoti visiško jų saugumo.

BDAR duomenų apsaugos teisės

Norėtume įsitikinti, kad esate visiškai informuoti apie visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi toliau išvardytas teises.

Teisė susipažinti. Jūs turite teisę reikalauti savo asmens duomenų kopijų. Už šią paslaugą galime imti nedidelį mokestį.

Teisė pataisyti. Jūs turite teisę reikalauti, kad pataisytume bet kokią informaciją, kuri, Jūsų nuomone, yra netiksli. Taip pat turite teisę prašyti, kad užpildytume informaciją, kuri, Jūsų manymu, yra neišsami.

Teisė ištrinti duomenis. Tam tikromis sąlygomis turite teisę reikalauti, kad ištrintume Jūsų asmens duomenis.

Teisė apriboti tvarkymą. Tam tikromis sąlygomis Jūs turite teisę reikalauti, kad apribotume Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi. Tam tikromis sąlygomis Jūs turite teisę nesutikti, kad mes tvarkytume Jūsų asmens duomenis.

Teisė į duomenų perkeliamumą. Tam tikromis sąlygomis Jūs turite teisę reikalauti, kad perduotume mūsų surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai Jums.

Jei pateikiate užklausą, atsakysime Jums per vieną mėnesį. Jei norite pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Vaikų privatumas

Mūsų Paslauga neskirta vaikams iki 13 metų. Sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 13 metų amžiaus vaikų. Jei esate vienas iš tėvų arba globėjų ir žinote, kad Jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, susisiekite su mumis. Jei sužinome, kad Asmens duomenis rinkome iš jaunesnių nei 13 metų amžiaus asmenų be tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš savo serverių.

Jei mums reikia pasikliauti sutikimu kaip teisiniu jūsų informacijos apdorojimo pagrindu, o Jūsų šalyje reikalingas vieno iš tėvų sutikimas, prieš rinkdami ir naudodami šią informaciją galime reikalauti Jūsų tėvų sutikimo.

Nuorodos į kitas interneto svetaines

Teikiant mūsų Paslaugą gali būti pateikiama nuorodų į trečiųjų šalių interneto svetaines, kurios nepriklauso Bendrovei. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies interneto svetainę. Labai rekomenduojame perskaityti kiekvienos lankomos interneto svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už jokių trečiųjų šalių interneto svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar veiklą.

Privatumo politikos keitimas

Mes kartais galime atnaujinti savo Privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus informuosime paskelbdami naują Privatumo politiką šiame puslapyje.

Prieš įsigaliojant pakeitimui informuosime jus el. paštu ir (arba) aiškiai matomu pranešimu mūsų Interneto svetainėje ir atnaujinsime šios Privatumo politikos viršuje pateiktą „Paskutinio atnaujinimo“ datą.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų, susijusių su šiomis Sąlygomis, susisiekite su mumis el. paštu [email protected].